Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^

Witam bardzo serdecznie

Share
Yoonhotete

Liczba postów : 2

Witam bardzo serdecznie

Pisanie by Yoonhotete on Nie 13 Lis 2016, 13:46

Jestem Yoonho, mam 15 lat(niebawem 16 wow) ogólnie to nie wiem co mnie tu przywiodło, bo teoretycznie zakończyłam przygodę z fandubbingiem już dawno temu. Piszę teksty i czasem śpiewam, ale ogólnie mam na to mało czasu(mimo wszystko trzeba się jakoś spełniać cnie)
Nie wiem co tu jeszcze napisać, więc powiem, że lubię koreańskie popy, uwielbiam sztukę i chcę studiować filologię polską.
Bejeden
Administrator
Administrator

Liczba postów : 175

Re: Witam bardzo serdecznie

Pisanie by Bejeden on Nie 13 Lis 2016, 14:01

Hejo <3 
Powodzenia Yoo

"Posłuchajcie co mam wam do powiedzenia. Albowiem opowiem o osobie kto rozpierdala wszystko, która obrabia każdemu dupę i kto jest prowodyrem głodu i wojen na świecie. Tak dokładnie ludziska to Bejeden.Ten człowiek czerpie przyjemność z hejtowania, z bycia bezczelnie otwartym i bezpośrednim. Legendy miejskie mówią że stoi zaraz obok takich osobistości jak Jeff The Killer, SlenderMan czy pokemony. Wiele osób nazwano go silnikiem napędowym imprez i tym zjebem co zawsze gotuje na imprezach jednocześnie umilając ten czas każdemu swoim zajebistym skillem w rapowaniu. Kręci go styl uczennicy a astronomowie wczytują z gwiazd Jowisza, że to on spłodzić Remus I Remulusa. To człowiek Legenda i nawet Chuck Norris potrafi się obsrać na jego widok.  Ten kto miał okazję spotkać go na żywo może czuć dumę i zachwyt, że mógł obcować z tą Nad Istotą. To tyle misiaki pamiętajcie wypatrujcie dzikiego gonu na niebie z Bejedenem na czele i nie zapomnijcie." ~Mędrzec z Pustyni Shurima
Teckstia
Administrator
Administrator

Liczba postów : 142

Pisanie by Teckstia on Nie 13 Lis 2016, 14:07

"Pisze teksty i czasem śpiewam"

Wohohohoo, bratnia dusza? Teraz pytanie, czy dobrze to robisz, bo ja np. śpiewam źle... ._.
Filologia polska to ciężki kawałek chleba(...filolodzy już by mnie ścigali, że powinnam napisać "trudny", nie "ciężki" xD). Wiesz, że na starcie dostajesz tomisko, które jest... spisem lektur? Very Happy
No ale jeszcze do studiów trochę masz, może Ci się zmieni. ^^

Baw się tu dobrze i życze powodzenia!

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Sob 21 Paź 2017, 01:08