Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^

Witam wszystkich!

Share

MAYULee

Liczba postów : 3

Witam wszystkich!

Pisanie by MAYULee on Wto 29 Mar 2016, 18:13

Ogólnie mam na imię Ewelina, a ksywka się wzięła ponoć od sylaby "li" jaka się znajduje w moim imieniu (tak naprawdę dali mi ją od Rocka lee z Naruto, bo jak byłam mała to ponoć miałam takie brwi jak on. W akcie rozpaczy obcięłam je nożyczkami, przez co nie miałam ich przez miesiąc- nie polecam rodzeństwa) Jestem zwyczajną dziewczyną lubującą się w anime, w vocaloidach. Swoją świadomą przygodę z anime rozpoczęłam w V kl podstawowej kiedy to na Jetixie leciał Naruto. Wówczas również gorliwie dociekałam w internecie informacji o sexi bonzie Sasuke (tapetę na pulpicie z Sasuke zmieniałam co pare godzin- tak, wiem, byłam chorym dzieckiem ;A;), no i jak szukałam Saske w internetach, to napotykałam inne animce, i tak od Naruto zaczęła się moja przygoda z anime ;u; W śpiew wciągnęłam się w I gimnazjum kiedy to, należałam do 40-osobowej scholi. Gdy skończyłam gimnazjum było mi smutno, gdyż musiałam się pożegnać z moją scholą no, ale smutek nie trwał długo, odkryłam fandubbing i zaczęłam kolejną przygodę, lecz tym razem w internetach ;u; To tak pokrótce moja życiowa historia xD Z charakteru jestem osobą dość spokojną, wolę logiczne i przemyślane rozwiązania problemów od lekkomyślności. W teście na osobowość wyszło mi, że jestem introwertykiem w 75%, chociaż nie przeszkadza mi ta cecha w kontaktowaniu się z innymi ;u; W projektach bardzo się staram, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, lubię dopracowywać detale, choć różnie mi to wychodzi ;A; No cóż, nie wiem co jeszcze o sobie napisać xD A i mam 18/19 lat xD No to tyle, bardzo mi miło będzie z Wami współpracować Very Happy Liczę na miłą atmosferę <3

Bejeden
Administrator
Administrator

Liczba postów : 174

Re: Witam wszystkich!

Pisanie by Bejeden on Wto 29 Mar 2016, 18:14

Hejka Kocie ^^

"Posłuchajcie co mam wam do powiedzenia. Albowiem opowiem o osobie kto rozpierdala wszystko, która obrabia każdemu dupę i kto jest prowodyrem głodu i wojen na świecie. Tak dokładnie ludziska to Bejeden.Ten człowiek czerpie przyjemność z hejtowania, z bycia bezczelnie otwartym i bezpośrednim. Legendy miejskie mówią że stoi zaraz obok takich osobistości jak Jeff The Killer, SlenderMan czy pokemony. Wiele osób nazwano go silnikiem napędowym imprez i tym zjebem co zawsze gotuje na imprezach jednocześnie umilając ten czas każdemu swoim zajebistym skillem w rapowaniu. Kręci go styl uczennicy a astronomowie wczytują z gwiazd Jowisza, że to on spłodzić Remus I Remulusa. To człowiek Legenda i nawet Chuck Norris potrafi się obsrać na jego widok.  Ten kto miał okazję spotkać go na żywo może czuć dumę i zachwyt, że mógł obcować z tą Nad Istotą. To tyle misiaki pamiętajcie wypatrujcie dzikiego gonu na niebie z Bejedenem na czele i nie zapomnijcie." ~Mędrzec z Pustyni Shurima

Nemi
Administrator
Administrator

Liczba postów : 102

Pisanie by Nemi on Wto 29 Mar 2016, 18:29

Hej heej ^^
Z tego co już zdążyłam wyczytać to miła osóbka z Ciebie, tak więc miło również będzie współpracować. Szczerze padłam z historyjki o brwiach xD

Gość
Gość

Pisanie by Gość on Wto 29 Mar 2016, 18:54

Witamy serdecznie! ^-^

Paveu
Administrator
Administrator

Liczba postów : 89

Pisanie by Paveu on Wto 29 Mar 2016, 19:22

Siema Very Happy Pjona i witamy w ekipie Very Happy