Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^

Hejo ejo mejo?

Share

Gość
Gość

Hejo ejo mejo?

Pisanie by Gość on Wto 19 Kwi 2016, 21:52

Tradycyjna formułka c:
Imię: Emilka
Zainteresowania: Wszystko...dosłownie wszystko.
Zdolności: Jeśli wycie do mikrofonu o 22 jest zdolnością, to właśnie taką mam.

Ostatnio zmieniony przez EmiChan dnia Wto 19 Kwi 2016, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Bejeden
Administrator
Administrator

Liczba postów : 175

Re: Hejo ejo mejo?

Pisanie by Bejeden on Wto 19 Kwi 2016, 21:57

Skoro podpisałaś regulamin to domyślam się, że go przeczytałaś. Niestety nie możesz na razie do nas dołączyć. Przykro mi :c

"Posłuchajcie co mam wam do powiedzenia. Albowiem opowiem o osobie kto rozpierdala wszystko, która obrabia każdemu dupę i kto jest prowodyrem głodu i wojen na świecie. Tak dokładnie ludziska to Bejeden.Ten człowiek czerpie przyjemność z hejtowania, z bycia bezczelnie otwartym i bezpośrednim. Legendy miejskie mówią że stoi zaraz obok takich osobistości jak Jeff The Killer, SlenderMan czy pokemony. Wiele osób nazwano go silnikiem napędowym imprez i tym zjebem co zawsze gotuje na imprezach jednocześnie umilając ten czas każdemu swoim zajebistym skillem w rapowaniu. Kręci go styl uczennicy a astronomowie wczytują z gwiazd Jowisza, że to on spłodzić Remus I Remulusa. To człowiek Legenda i nawet Chuck Norris potrafi się obsrać na jego widok.  Ten kto miał okazję spotkać go na żywo może czuć dumę i zachwyt, że mógł obcować z tą Nad Istotą. To tyle misiaki pamiętajcie wypatrujcie dzikiego gonu na niebie z Bejedenem na czele i nie zapomnijcie." ~Mędrzec z Pustyni Shurima
Teckstia
Administrator
Administrator

Liczba postów : 142

Pisanie by Teckstia on Wto 19 Kwi 2016, 21:57

Czo by tu?... Imię? Wiek? Aspiracje? Zainteresowania? Zdolności? Nawet nie znamy Twej płci ;/

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Sob 25 Mar 2017, 14:31